Jak také může vypadat Váš interiér

Máte-li důvěru v naše malířské odborníky, poradíme Vám ve výběru barev na rozdíl od bytových návrhářů zcela zdarma a za náš návrh si budeme ručit naší prací. Výsledek bude takový, jaký jsme Vám slíbili a nebudeme se vymlouvat na nesmyslný projekt bytového architekta. 

Naproti tomu si velice vážíme bytových architektů, kteří spolupracují při barevných návrzích interiérů s malíři a natěrači. Jejich barevné návrhy jsou pro nás realizovatelné a je pro nás potěšením pracovat s odborníkem, který neodděluje teorii od praxe.

Odeslat poptávku na službu malování pokojů

Nebojíte se barev v interiérech ?

Výběr správné barvy

Pavel 11.01.2018
Zde je pěkný návod jak vybrat vhodnou barvu do konkrétního pokoje, popsána psychologie barev: https://malirstvi-vysocina.cz/malirsky-pruvodce/jakou-barvou-vymalovat

Přidat nový příspěvek

Malujete místnosti jen na bílo ?

Nebojte se barev v interiéru. Správný výběr a kombinace barev oživí interiér a navodí právě takovou atmosféru, kterou si budete přát. Nemáte představu o barevném ladění Vašeho bytu či kanceláře ? Nezoufejte. Profesionální návrháři interiérů studují obor teorie barev dlouhé roky ... a stejně potřebují 10-15 let praxe k tomu, aby dokázali vykouzlit opravdu oku i duši ladící barevné kombinace, nad nimiž nebudeme zoufale skřípat zuby, ale budeme se do místnosti rádi vracet. 

Naši malíři a natěrači sice nejsou studovaní odborníci v oboru teorie barev, o to však mají s barvami více praktických zkušeností. S námi se Vám nemůže stát, že zaplatíte profesionálnímu návrháři interiérů desetitisíce korun za bytový návrh ... a když dojde k praktické aplikaci návrhu, tak malíř nebude schopen barvy požadovaných odstínů sehnat či namíchat.

Léta malířské praxe naučila naše malíře pokojů citu pro barvy. Víme, které barvy či jejich kombinace se do interiérů nehodí. Víme, co udělá s barvami denní a umělé světlo. Víme, co se s barvou stane, až po několika letech vybledne.