Služby

Naše malířská a natěračská firma jde cestou neustálého zkvalitňování služeb. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované malířské a natěračské služby s očekávaným komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky ke zlepšování služeb vítáme.


Natěračství  - Nabízíme kvalifikovaně provedené nátěry stavebních konstrukcí, bytových ploch, ocelových konstrukcí, dřevěných konstrukcí, oken a dveří, průmyslových hal, podlah v bytech i ve výrobních prostorách, nátěry fasád a střech budov, protipožární nátěry ocelových skeletů budov, nátěry zamezující vzniku plísní, nátěry sádrokartonových příček i podhledů, speciální nátěry s vysokými nároky na splnění hygienických či jiných požadavků, nátěry výškových konstrukcí a další

Malířství   - Nabízíme odborné provedení malířských prací všeho druhu i pro náročného zákazníka. V rámci malování pokojů provádíme standardně oškrábání starých nátěrů a maleb, stěrkování, broušení. Nové malby stěn a stropů provedeme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání a likvidace staré malby, vyrovnání nerovností zdí, štukování a stěrkování zdí i stropů. 

 

Tapetování  - Využijte zkušeností našich vyškolených odborníků na tapetování. Zaručujeme kvalitu odvedené práce našich tapetářů! Nabízíme kompletní tapetářské služby - konzultace záměru se zákazníkem, doporučení vhodných tapet,  odstranění starých tapet a úpravu povrchu, aplikaci všech druhů tapet včetně obrazových a omyvatelných a aplikaci ozdobných bordur. Přestože dnes již zájem o tapety poklesl ve srovnání s dobou před 20-ti lety, moderní tapety si vždy najdou své oblíbence - jedná s o poměrně levnou a rychlou variantu úpravy interiéru, která zakryje i nedostatky a nerovnosti stěn nez nutnosti nákladné renovace vntřních omítek.