Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Služby

Naše malířská a natěračská firma jde cestou neustálého zkvalitňování služeb. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované malířské a natěračské služby s očekávaným komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky ke zlepšování služeb vítáme.


Natěračství  - Nabízíme kvalifikovaně provedené nátěry stavebních konstrukcí, bytových ploch, ocelových konstrukcí, dřevěných konstrukcí, oken a dveří, průmyslových hal, podlah v bytech i ve výrobních prostorách, nátěry fasád a střech budov, protipožární nátěry ocelových skeletů budov, nátěry zamezující vzniku plísní, nátěry sádrokartonových příček i podhledů, speciální nátěry s vysokými nároky na splnění hygienických či jiných požadavků, nátěry výškových konstrukcí a další

Malířství   - Nabízíme odborné provedení malířských prací všeho druhu i pro náročného zákazníka. V rámci malování pokojů provádíme standardně oškrábání starých nátěrů a maleb, stěrkování, broušení. Nové malby stěn a stropů provedeme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání a likvidace staré malby, vyrovnání nerovností zdí, štukování a stěrkování zdí i stropů. 

 

Tapetování  - Využijte zkušeností našich vyškolených odborníků na tapetování. Zaručujeme kvalitu odvedené práce našich tapetářů! Nabízíme kompletní tapetářské služby - konzultace záměru se zákazníkem, doporučení vhodných tapet,  odstranění starých tapet a úpravu povrchu, aplikaci všech druhů tapet včetně obrazových a omyvatelných a aplikaci ozdobných bordur. Přestože dnes již zájem o tapety poklesl ve srovnání s dobou před 20-ti lety, moderní tapety si vždy najdou své oblíbence - jedná s o poměrně levnou a rychlou variantu úpravy interiéru, která zakryje i nedostatky a nerovnosti stěn nez nutnosti nákladné renovace vntřních omítek.

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Doporučujeme :

Hitem moderních domácností jsou již léta plovoucí podlahy. Naši podlaháři provádějí pokládání podlah a pokládání koberců kdekoli v ČR a SR. V naší nabídce jsou plovoucí podlahy všech druhů : laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, bambus ové plovoucí podlah y, vinylové plovoucí podlahy a podlahové krytiny všech druhů - koberce, linoleum a přírodní Marmoleum. Myslete na to, že kvalita podlahy není daná jen jejím výrobcem, ale záleží na tom, zda je odborně položená. Naši podlaháři jsou zárukou, že Vaše plovoucí podlaha vydrží dlouhá léta jako nová.