Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Tapetování - lepení tapet

Moderní tapety jsou v oblibě pro jejich schopnost rychlého a relativně levného dosažení exkluzivního vzhledu stěn nebo ploch (vinylové tapety na zeď) či naopak pro ekonomickou úpravu zanedbaného zdiva s praskající omítkou (papírové tapety na zeď). Především papírové tapety jsou velmi vhodné na nerovné povrchy zdí, neboť dokáží skrýt mnoho nerovností bez nutnosti nákladné renovace omítek a zdiva. Často aplikovaným artiklem jsou dvouvrstvé tapety - mezi vrstvami tapety je rozprostřena dřevitá drť různé hrubosti, která vytváří zajímavý plastický efekt. Velmi oblíbené jsou také obrazové tapety, které dokážou vytvořit v interiéru neopakovatelnou atmosféru v závislosti na fotografii či kresbě vybrané podle záměru zákazníka.

 

Lepení tapet a výběr vhodné tapety svěřte raději odborníkům

Naši tapetáři provádějí lepení tapet všech typů, s důrazem na výběr kvalitních tapet prověřených výrobců a na kvalitu provedení tapetářských prací. Máte-li zájem o zajištění unikátního vzhledu Vašeho interiéru za pár hodin s vynaložením minimálních nákladů, obraťte na naše tapetáře. Jsme přesvědčení, že budete spokojení, neboť nám záleží na tom, abyste nás po předání naší práce doporučovali dalším potenciálním zákazníkům. Proto dbáme nejen o pečlivost a kvalitu odvedené práce, ale také rychlost a dodržení termínů tapetářských prací.

 

Provádíme veškeré tapetářské práce

 

Cílem našeho tapetářství je samozřejmě uspokojit představu zákazníků a realizovat jejich záměr v co nejkratších termínech. Svěřte Váš projekt profesionálům - naši tapetáři jsou zárukou dobře vykonané práce na vaší zakázce. Těšíme se, že se stanete dalším ze spokojených zákazníků, kteří nás budou doporučovat dále !!

Jaké tapety byste si pořídili do Vašeho pokoje ?

Datum: 06.03.2024

Vložil: Lucie Langerová

Titulek: tapetářství

Dobrý den, provádíte stále tapetování? Je možné dojet do Lnář s tím, že si předem vybereme tapetu z nějakého vašeho vzorníku? Moc děkuji, s pozdravem Lucie Langerová

Datum: 11.01.2018

Vložil: Pavel

Titulek: Výhody tapetování

Zde jsou popsána pro a proti tapetování:
https://malirstvi-vysocina.cz/malirske-prace/lepeni-tapet-zdar-nad-sazavou

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Anketa

Máte v oblibě tapety ?

Ano, jsou moderní (95)
41%

Ne, jsou nemoderní (68)
30%

Nemám nic proti, ale nepreferuji je (67)
29%

Celkový počet hlasů: 230

Podporujeme ekologické způsoby vytápění

Topíte ekologicky ? Každý z nás by měl myslet na to, že vyčerpávání fosilních paliv nejen zatěžuje životní prostředí, ale vytápění klasickými palivy jako je plyn, uhlí nebo ropné produkty přímo ohrožuje budoucí existenci lidstva. Proto je důležité nahradit vytápění fosilními palivy všude tam, kde nám to moderní technologie topení  umožňují. Podporujeme proto ekologické způsoby vytápění, k nimž patří zejména solární vytápění, tj. předehřev vody pro vytápění anebo celkový ohřev vody v solárních kolektorech. Dále zde počítáme tepelná čerpadla, která využívají energie země, vzduchu nebo vody. Solární vytápění i tepelná čerpadla lze vhodně zkombinovat s nízkoteplotními způsoby vytápění, kam patří například podlahové topení. Právě podlahové topení si vystačí s mnohem nižší teplotou vody v systému, proto je možné je řadit k ekologickým způsobům topení.