Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Strhávání starých tapet

Máte doma staré tapety ? Kdo už někdy strhával staré tapety ze stěny, dveří nebo příček, zcela jistě se potýkal s obtížností těchto prací. Ne každá tapeta jde hladce dolů. Zejména tapety, jež byly na stěně dlouhé roky, bývají na podkladu přilepené velmi pevně a při neopatrném strhávání se lehce může stát, že s tapetou vytrhneme ze stěny i kus omítky či maleb. Výsledkem je pak nevzhledně děravá stěna a potřeba opravy povrchu stěn zručným malířem pokojů.

 

Proč je dobré svěřit strhávání tapet odborníkům

Abyste nemusel po stržení starých tapet platit dodatečné služby malířů či zedníků, je rozumné pozvat si na strhávání starých tapet zkušené tapetáře. Dlouhá léta zkušeností se strháváním tapet a zažité správné pracovní postupy jsou pro zákazníka zárukou, že tapety budou strženy bez viditelných následků na podkladním zdivu - nebyly-li stěny poškozené již před nalepením vlastní tapety. 

 

Provádíme odborné strhávání starých tapet

Nabízíme službu odborné strhávání starých tapet v celé České a Slovenské republice. Naši tapetáři jsou zároveň zkušení malíři pokojů, proto případné škody vzniklé na stěnách odpadnutím části omítky nebo malby okamžitě zručně opravíme. Případně na přání zákazníka provedeme nové vymalování interiéru anebo nalepení nových tapet.

 

Cílem našeho tapetářství je samozřejmě uspokojit představu zákazníků a realizovat jejich záměr v co nejkratších termínech. Svěřte Váš projekt profesionálům - naši tapetáři jsou zárukou dobře vykonané práce na vaší zakázce. Těšíme se, že se stanete dalším ze spokojených zákazníků, kteří nás budou doporučovat dále !!

Jaké máte zkušenosti se strháváním tapet ?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Anketa

Objednali byste si pro strhávání tapet odborníky ?

Ano (73)
53%

Ne (64)
47%

Celkový počet hlasů: 137

Doporučujeme :

Malíři pokojů Ekomplex jako součást svých služeb nabízejí strhávání starých tapet v celé ČR a SR.