Lepení papírových tapet

Papírové tapety jsou velmi levnou alternativou dražších vinylových tapet. Plní dobře většinu funkcí, očekávaných od tapetové výzdoby stěn. Jsou vhodné téměř do všech druhů interiérů, s výjimkou vlhkých místností. Dají se dobře lepit na zděné stěny, panel, sádrokartonové příčky  i na dřevěné plochy chat. Dobře se hodí   pro optické zahlazení křivých a popraskaných stěn, kdy aplikace papírových tapet obvykle vychází levněji než oprava omítek a tradiční malování pokojů.    

Papírové tapety jsou oblíbené pro své typické vlastnosti :

  • Nekonečný výběr dekorů, barev a vzorů
  • Nízká pořizovací cena - levnější než vinylové tapety
  • Snadná manipulace - jsou lehčí než vinylové tapety

 

Proč je dobré svěřit lepení papírových tapet odborným tapetářům

Lepení papírových tapet je obecně považováno za snadnou domácí práci, kterou by měl zvládnout každý zručnější manžel či ženy na mateřské dovolené. Avšak při srovnání amatérsky vytapetovaného bytu s nenavazujícími vzory, viditelnými přechody mezi pásy papírové tapety, s vlnovkami a bublinami na ploše nalepené tapety,  s prostorami vyzdobenými profesionálními tapetáři, je jasně vidět rozdíl a hodnota odborně provedené práce. Jinými slovy - lepení papírových tapet zvládne takřka každý - rozdíl je ovšem ve viditelné kvalitě. Je tedy na zákazníkovi, aby dobře zvážil, jestli je připraven bydlet roky v bytě obklopeném výsledkem jeho kutilského snažení, anebo se raději spolehne na zaručenou kvalitu práce profesionálních tapetářů, kteří se lepení papírových tapet  věnují při své denní práci a mají již zažité osvědčené pracovní postupy.

 

Provádíme lepení papírových tapet

Naši tapetáři provádějí odboré lepení tapet. Nabízíme lepení papírových tapet na zděné stěny, panelové stěny, sádrokartonové příčky, umakart i do interiérů ze dřeva. Papírové tapety dodá zákazník, případně mu s výběrem vhodné papírové tapety pomůžeme, anebo papírové tapety rovnou dodáme a přivezeme.

Cílem našeho tapetářství je samozřejmě uspokojit představu zákazníků a realizovat jejich záměr v co nejkratších termínech. Svěřte Váš projekt profesionálům - naši tapetáři jsou zárukou dobře vykonané práce na vaší zakázce. Těšíme se, že se stanete dalším ze spokojených zákazníků, kteří nás budou doporučovat dále !!

Doporučte nám značku papírových tapet, s níž máte dobré zkušenosti...

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Doporučujeme :

Řemeslníci Ekomplex nabízejí tapetářské práce v celé ČR a SR.