Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Lepení obrazových tapet

Obrazové tapety jsou fenoménem moderního bydlení. Mají své příznivce i zaryté odpůrce, málokoho však pohled na interiér dekorovaný obrazovou tapetou nechává lhostejným. Vhodně zvolená a umístěná obrazová tapeta dokáže vnést do vnímání interiéru zcela jiný rozměr než klasické malby nebo tradiční tapety s opakujícím se vzorem.

Obrazové tapety dokážou nejen zakrýt nerovnosti zdiva, staré nebvzhledné malby anebo třeba mastné fleky tam, kde se nám nevyplatí vymalovat. Po nalepení obrazové tapety se vnímání pokoje opticky rozšíří a subjektivně získáme pocit velkého prostoru. Navíc bude motiv obrazové tapety přitahovat naši pozornost podobně jako obraz pověčený na stěně, na rozdíl od obrazu se však stáváme u obrazové tapety součástí prostoru, zobrazeného na tomto obraze - vstoupíme do něj.

Právě v tomto spočívá hlavní kouzlo obrazových tapet - můžeme náš pokoj či interiér situovat do tropického pralesa, na vrchol Mount Everestu anebo třeba do centra rušné ulice New Yorku. Zvlášť když žijeme v domě obklopeném městskou zástavbou, bez výhledu do přírody, můžeme si účinně nahradit tuto indispozici obrazovou tapetou. Je dokázáno i z lékařského hlediska, že při pobytu v místnosti, v níž jednu stěnu tvoří obrazová tapeta s motivem pohledu do přírody, začneme podvědomě vnímat pozitivně tento zobrazený prostor prakticky stejně, jako bychom jej měli skutečně za našimi okny.

 

Proč je dobré svěřit lepení obrazových tapet odborníkům

Lepení obrazových tapet klade na rozdíl od klasických tapet s opakujícími se vzory mnohem vyšší nároky na přesnost provedení a správně dodržený pracovní postup. Celá plocha obrazu je zpravidla rozložena do několika pásů a jejich naprosto přesné složení je předpokladem nerušeného vnímání sestaveného celku. Je potřeba myslet na to, že i drobné nerovnosti stěny nebo ne zcela přesně nalepené pásy dokáží zcela rozhodit návaznost obrazu mezi jednotlivými pásy.

Sdílení prostoru s takto nedokonale nalepenou obrazovou tapetou v nás pak bude trvale vyvolávat nepříjemné pocity disharmonie. Existuje řada případů, že trvalý negativní pocit z takto ne zcela přesně sestavené tapety vede po čase až k rozhodnutí tapetu raději strhnout, než bychom měli být vystaveni neustálému přemýšlení o viditelném kazu našeho díla, který bude stále přitahovat naši pozornost, místo abychom pozitivně vnímali celkový motiv.

Proto je rozhodně dobrým rozhodnutím svěřit lepení obrazové tapety odborném tapetářům. Jejich zkušenosti a zažité správné pracovní postupy povedou vždy k očekávanému výsledku, tj. k dlouhodobě pozitivně vnímanému motivu bez pozornosti soustředěné na kazy v sestaveném obrazu.

 

Provádíme lepení obrazových tapet

Naši tapetáři provádějí odboré lepení tapet. Nabízíme lepení obrazových tapet na zděné stěny, panelové stěny, sádrokartonové příčky, umakart i do interiérů ze dřeva. Obrazovou tapetu dodá zákazník, případně mu s výběrem vhodné obrazové tapety pomůžeme, anebo obrazové tapety rovnou dodáme a přivezeme.

Cílem našeho tapetářství je samozřejmě uspokojit představu zákazníků a realizovat jejich záměr v co nejkratších termínech. Svěřte Váš projekt profesionálům - naši tapetáři jsou zárukou dobře vykonané práce na vaší zakázce. Těšíme se, že se stanete dalším ze spokojených zákazníků, kteří nás budou doporučovat dále !!

Máte doma obrazovou tapetu ? Jak na Vás působí ?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Anketa

Máte rádi obrazivé tapety ?

Ano, mám ji doma nalepenou. (72)
36%

Ano, uvažuji o jejím pořízení. (61)
31%

Ne, nejsem jejich příznivcem. (65)
33%

Celkový počet hlasů: 198

Doporučujeme :

Odborní tapetáři Ekomplex nabízejí přesné lepení obrazových tapet do všech druhů interiérů kdekoli v ČR a SR.