Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Lepení vinylových tapet

Vinylové tapety jsou vhodné do všech druhů interiérů. Lze je lepit na zdivo, panelové stěny, sádrokartonové příčky , umakart i na dřevěné plochy. Vinylové tapety označené značkou tří vlnovek je možné použít i do vlhkých prostor, kde nelze použít levnější papírové tapety - koupelny, WC, sušárny, prádelny, sklepy apod.  Hodí se nejen pro dekorativní výzdobu reprezentačních místností, ale dobře plní úlohu prostředku pro optické zahlazení křivých a popraskaných stěn.    

Vinylové tapety jsou oblíbené pro své vlastnosti, které je odlišují od levnějších tapet z papíru :

  • Nekonečný výběr dekorů, barev a vzorů
  • Omyvatelnost vlhkými hadříky se saponátem
  • Otěruvzdornost - při provozu se neošoupou
  • Barevná stálost - neblednou rychle na slunci
  • Dlouhá životnost - i několik desetiletí
  • Luxusní vzhled - zaručená stálost v celé ploše

 

Proč je dobré svěřit lepení vinylových tapet odborným tapetářům

Lepení vinylových tapet není náročnou prací a často se do ní pouštějí i méně zruční muži či ženy v domácnosti. Avšak kdo někdy viděl amatérsky vytapetovaný byt s nenavazujícími vzory, viditelnými přechody mezi pásy vinylové tapety, s vlnovkami a bublinami na ploše nalepené tapety, a mohl tento výsledek porovnat s prostorami vyzdobenými profesionálními tapetáři, jistě si uvědomil rozdíl a hodnotu odborně provedené práce. Jinými slovy - lepení vinylových tapet zvládne takřka každý - rozdíl je ovšem ve viditelném výsledku. Je tedy na každém, aby si zvážil, zda si přeje bydlet roky v bytě obklopeném výsledkem jeho kutilského úsilí, anebo se spolehne na jistotu a zaručenou kvalitu práce odborných tapetářů, kteří se lepení vinylových tapet věnují denně a mají již zažitý správný pracovní postup.

 

Provádíme lepení vinylových tapet

Naši tapetáři provádějí odboré lepení tapet. Nabízíme lepení vinylových tapet na zděné stěny, panelové stěny, sádrokartonové příčky, umakart i do interiérů ze dřeva. Vinylové tapety dodá zákazník, případně mu s výběrem vhodné vinylové tapety pomůžeme, anebo vinylové tapety rovnou dodáme a přivezeme.

Cílem našeho tapetářství je samozřejmě uspokojit představu zákazníků a realizovat jejich záměr v co nejkratších termínech. Svěřte Váš projekt profesionálům - naši tapetáři jsou zárukou dobře vykonané práce na vaší zakázce. Těšíme se, že se stanete dalším ze spokojených zákazníků, kteří nás budou doporučovat dále !!

Podělte se o Vaše zkušenosti s vinylovými tapetami

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Anketa

Využíváte při lepení tapet odborné tapetáře ?

Ano, věřím odborníkům (73)
54%

Ne, lepím si tapety sám (63)
46%

Celkový počet hlasů: 136

Doporučujeme :

Tapetáři Ekomplex nabízejí odborné lepení vinylových tapet v celé ČR a SR.