Nátěry oken

Bezvadný stav oken je předpokladem úsporného vytápění všech objektů. Zatímco moderní plastová okna není potřeba povrchově ošetřovat jinak než občasným umytím, klasická dřevěná okna a okenní rámy vyžadují pravidelnou obnovu nátěrů.  

Nátěry oken prodlouží životnost oken až o desítky let, naokpak zanedbání pravidelné obměny nátěrů vždy povede k jejich rozpadu, snížení izolační schopnosti a ve výsledku ke vzniku škod i ve vlastním objektu. Mimo jiné přispěje pravidelná údržba oken ke znatelnému zvýšení tepelného komfortu a komfortu bydlení vůbec. Proto by nátěry dřevěných oken i rámů a jejich pravidelná obnova měla patřit k samozřemým zvyklostem každého uživatele bytu či domu.

Naši natěrači provádějí nátěry oken

Naši natěrači Vám poradí s výběrem nejvhodnější barvy se zřetelem na interiér a okolní prostředí. S nátěry dlouhé roky neudržovaných, poškozených a popraskaných oken mají naši natěrači mnoholeté zkušenosti. Provádíme nátěry oken v interiérech i exteriérech, v případě požadavku zákazníka okna odvezeme a natřené zase přivezeme.

 

Která okna natíráme

Provádíme nátěry oken všech typů a z obvyklých materiálů : 

 • Nátěry běžných panelákových oken standardních rozměrů
 • Nátěry oken nestandardních rozměrů a konstrukcí
 • Nátěry střešních oken a půdních oken
 • Nátěry starých oken historických budov
 • Nátěry dřevěných oken, Eurooken
 • Nátěry hliníkových oken
 • Nátěry ocelových oken

 

Postup práce našich natěračů u nátěrů oken

 • Nezávazná prohlídka oken určených k nátěru na místě
 • Vypracování cenové nabídky a technologického postupu a jejich předložení zázníkovi
 • Uzavření Smouvy o dílo na zákazníkem schválené natěračské práce
 • Příprava oken a okolního zdiva k nátěrům :
  • Olepení skelních tabulí oken, rámů a parapetů  ochranou páskou.
  • Odstranění starého nátěru opalováním, mechanicky nebo chemicky
  • První přebroušení oken a rámů
  • Přesklení prasklých či poškrábaných oken. 
  • Případné truhlářské opravy poškozených, uhnilých nebo jinak poškozených částí.
  • Napuštění dřeva penetrací nebo jiným vhodným materiálem.
  • Zatmelení suků a spojů příhodným tmelem.
  • Druhé přebroušení oken a rámů
 • Aplikace 1-2 základních nátěrů na okna i rámy, se zřetelem na stav materiálu a požadavků objednavatele.
 • Třetí jemné přebroušení a příprava na krycí nátěry
 • Aplikace krycího nátěru v požadovaném odstínu na okna i rámy
 • Montáž oken do okenních rámů, montáž mechanik
 • Seřízení oken - promazání pantů, začištění skel, správné ustavení v zárubních a následná kontrola funkce a přesného ustavení okna.
 • Úklid po nátěrech a přípravných pracích
 

Proč nátěry oken od nás

Kvalitu odvedené práce zaručujeme u nátěrů oken pečlivým výběrem natěračů. Ověřována je praxe natěračů a získané pozitivní reference z řad klientů i spolupracujícíh firem. Kvalitu našich natěračů průběžně monitorujeme a sledujeme reference našich zákazníků.
 

Záruka kvality u nátěru oken

Natěrači, se kterými spolupracujeme, musí prokázat svoji kvalifikaci a dosaženou praxi. Zkoumáme také spokojenost zákazníků s jejich vykonanou prací.
 

Nabízíme nátěry oken v České i Slovenské republice

Naší služby nátěry oken můžete využít ve všech městech České i Slovenské republiky - kontaktujte naše nejbližší natěračství. Službu si můžete objednat telefonicky na bezplatném čísle 800-888-801 anebo naším poptávkovým dotazníkem.
 
Kontaktujte naše odborníky na nátěry oken
 
Děkujeme, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich natěračů. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.
 

 

Nátěry oken v regionech ČR a SR

vyberte si Vaše nejbližší natěračství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést nátěry oken ...

Nátěry oken v České republice

Nátery okien konštrukcií na Slovensku

 

Jak často by pole Vás měly být prováděny nátěry oken ?

Mám zájem o nalakování menších dřevěných oken

Ivana Vichová 02.01.2022
Jedná se o 7 oken v prvním patře domu v Kořenově.Jde o dvoukřídlá okna,pouze zevní, menších rozměrů.Navíc je možné je vysadit a odvézt eventuelně do Vaší dílny.Dále bych potřebovala natřít jejich zevní “ předsádky”Děkuji za odpověď I.Vichová

Nátěr dřevěných oken

Lenka Lukešová 14.03.2018
Dobrý den, potřebovali bychom natřít dřevěná okna na chalupě. Jedná se o cca 20 oken. Je prosím možná nezávazná prohlídka a cenová kalkulace? Děkuji Lukešová. lukesovalenka@seznam.cz

Naterokien

Irena kijacova 04.04.2017
Mam zaujem o nater okien kvalitnym naterom.
Ide o byt v kosiciach. Telefon 0915544316.
Kijacova

Natrenie a renovácia okien

Juraj Klanica 23.08.2016
Mám záujem o natrenie okien v rodinnom dome v Košiciach.Ďakujem za kontakt .Ide o väčší rodinný dom v Košiciach.Okien a balkonových dverí je v dome 24 kusov.

oprava oken rodinného domu

Dagmar Lapešová 24.12.2015
Dobrý den, mám zájem o kalkulaci na kompletní opravu kastlových oken rodinného domu (odstranění starého nátěru, oprava oken, nový nátěr). Jedná se o okna v domě starém cca 400 let, celé dřevěné. 4 x dvoudílné, 3 x trojdílné, 1x čtyřdílné s malými vrchními okýnky, 4x malé okna.
Některé okna jsou z venku ve výšce 1.NP
Děkuji
Kontakt dajal@seznam.cz; +420606670078

Dobrý večer, mám zájem o renovaci dřevěných panelákových oken...

Renata Bendáková 01.06.2015
Prosím o informaci v jaké asi cenové relaci se pohybuje;Odstranění 1.starého nátěrů 2.přebroušení 3.zatmelení 4.nátěr u tří panelákových oken.Děkuji Vám velice za odpovědět...

renovace drevenych vnejsich oken

Petr Rosecky 31.07.2014
Mam zajem o nater peti vnejsich oken v mestskem dome v Kutne Hore. Okna jsou v prvnim patre, daji se vyndat z ramu a odvest k oprave a nateru. Ramy je mozne natrit z plosiny.

P. Rosecky, 728 036 456 email: prosecky@telus.net

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertver 04.06.2018
The prostate gland is central to the section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most kinds of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections received from other regions with the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some in the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations each week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to consider to make certain a healthy prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must select prostate examination at least once a year.

eurookná a dvere

Marek Marák 17.06.2014
Dobrý!mám záujem o náter drevených eurookien a vchodových dverí.Dakujem za kontakt, Marek Marák 0948173299

oprava oken

Bobelová Jitka 08.07.2013
Dobrý den, mám zájem o opravu a nátěr dřevěných oken. Děkuji za kontakt Bobelová Jitka 731 472424

Přidat nový příspěvek

Anketa

Kterým oknům dáváte přednost ?

Celkový počet hlasů: 319

Doporučujeme :

Natěrači Ekomplex provádějí nátěry oken všech typů - nátěry dřevěných oken, nátěry hliníkových a ocelových oken v celé ČR a SR. Doporučujeme spojit nátěry oken  se službou nátěry radiátorů. Ušetříte za náklady související s přípravou pracoviště, naši natěrači zároveň s okny natřou i radiátory ústředního topení, trubky rozvodů tepla a stupačky.