Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Malování firem

Vlastníte kamennou prodejnu? Jste společníkem firmy poskytující služby? Řídíte továrnu? Ať už jsou Vaše odpovědi jakékoliv, jistě budete souhlasit, že první dojem potencionálního zákazníka Vaší firmy je velice důležitý. Přicházející lidi bývají ovlivněni postojem zaměstnanců, ale rovněž útulností firemních prostor. Přispívá k tomu barevná vyrovnanost interiéru, precizně vymalované stěny, stropy a vhodný nábytek.
 

Provádíme malování interiérů firem různého zaměření

 •  Malování obchodů  - malování prodejen musí respektovat nejen design provozovny a přání provozovatele, ale volba barev musí být provedena s ohledem na předpisy - například prodejny potravin nebo léčiv vyžadují protiplísňové nátěry tam, kde lze předpokládat výskyt vlhkosti apod.
 • Malování obchodních center - malířské práce realizující výmalbu velkých ploch supermarketů a hypermarketů jsou prováděny s ohledem na bezpečnostní a hygienické předpisy i stanovený rozpočet. Designový návrh maleb a kombinace barev dodá investor anebo s jeho realizací pomohou naši odborníci.
 • Malování kanceláří - kancelářské prostory firem nevyžadují sice obvykle speciální nátěry, ale klade se zde důraz na soulad s firemními barvami a také na prostředí motivující k tvůrčí kancelářské práci. Ve větší míře se zde využívají speciální nátěry sádrokartonů nebo nátěry s vyšší odolností proti otěru.
 • Malování provozoven služeb - předpokládá se větší pohyb zákazníků i personálu, často volíme barvy s vyšší odolností proti otěru a s možností snadné údržby omýváním.
 • Malování výrobních hal, skladišť a technických provozů - kromě dlouhé životnosti maleb je zde často požadavek na signální nátěry a barevné ukazatele či nápisy, barvy jsou voleny s ohledem na způsob a intenzitu provozu.
 

Postup při malování firmy

 • Naši malíři provádějí malování firem za plného provozu. Zajistíme malované prostory domu takovým způsobem, aby i v průběhu malování bylo možné plynule pracovat, procházet chodbami a po schodech, využívat výtahy i a další firemní prostory. 
 • Rychlost poskytnutých malířských prací se snoubí s kvalitou
 • Sestěhujeme veškerý nábytek na bezpečné místo a zahalíme. Proti umazání zabezpečíme další plochy, podlahy, okna apod. krycí fólií.
 • Odstranění staré malby, tapet, penetrace a sanace původní omítky, renovace hrbolatostí a prasklin.
 • Po malířských pracích se postaráme o odstranění malířských pomůcek jako demontáž krycích fólií, kartonů a lepicích pásek. Odvezeme sutě. Vyčistíme špinavá místa a postavíme nábytek na původní místo.
 • Kolaudace provedených prací. Předání malířského díla firmy zákazníkovi.
 

Malování firmy podložené smlouvou

 • Služba malování firmy koncipuje běžně několik navazujících aktivit a způsobů. Každá objednávka vyžaduje svůj individuální seznam, stanovený dohodou mezi zákazníkem a našimi malíři.
 • Základní prohlídka firemních prostor vyhrazených k malování včetně bezplatné konzultace plánu zákazníka s naším malířem pokojů.
 • Kalkulace materiálové a pracovní náročnosti zakázky a vymezení cenového návrhu pro vymalování firmy.
 • Uzavření smlouvy o dílo se zákazníkem. Protože ze strany lakýrníků vznikají na začátku značné výdaje za materiál, bývá zvykem zaplacení zálohy..
 

Proč malování firem od nás ?

U nás najdete jen kvalifikované malíře. Jejich profesionální předpoklady náležitě ověřujeme. Naši malíři jsou trvale a svědomitě monitorováni našimi znaleckými pracovníky z oddělení managementu kvality. Spolupráce s řemeslníky je podmíněna kladnou reakcí klientů z míst, kde pracovali. Pokud některý z našich malířů neobdrží za provedené malířské práce dostatek pozitivních kritik, pak je s ním spolupráce skončena.
 

Nabízíme službu malování firem ve všech větších městech České  republiky

Malování firem realizujeme ve všech větších městech České  republiky. Klademe důraz na malování firemních prostor s využíváním efektivních pracovních procesů a technik našimi malíři. To je důvod, díky kterému Vám můžeme nabídnout kvalitní malířské  služby a službu malování firem na vysoké kvalitativní úrovni, za přiměřené ceny a s nezbytným výsledkem.
 
Děkujeme tímto Vám, našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.

Kontaktujte naše malířství - malířské práce


 

Malování firem v regionech ČR 

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování firem ...

Malování firem v České republice

 

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Doporučujeme :

Naši malíři nabízejí službu malování firem ve všech větších městech ČR i SR a v jejich okolí. Provádíme malování obchodů, malování kanceláří, malování obchodních domů, office center a provozoven všech typů a velikostí.  Malování interiérů firem řešíme i komplexně formou malování na klíč.

Anketa

Líbí se Vám naše nabídka na malování firem ?

Ano (107)
44%

Mám k ní výhrady (68)
28%

Nelíbí (67)
28%

Celkový počet hlasů: 242