Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Malování kanceláří

Připadá vám Vaše kancelář nebo jednací místnost příliš fádní a nereprezentativní pro obchodní schůzky? Pro příjemný pocit pobytu v kancelářských prostorách  není potřeba luxusní nábytek. Často postačí barevné sladění nábytku s vymalovanými stěnami. Naši malíři se Vám postarají o vymalování kanceláří a napomohou při volbě barev a jejich odstínů. Malování  interiérů kancelářských prostor je jednou z našich nevíce žádaných malířských služeb.

Postup při malování kancelářských prostor

  • Zavedený chod omezujeme jen v právě malovaném úseku nebo si dočasné uzavření předem vyžádáme a prostor vymalujeme v době, kdy je předpoklad, že nebude zrovna využíván. Třeba v nočních hodinách.
  • Sestěhujeme veškerý nábytek na bezpečné místo a přikryjeme. Proti znečištění zakryjeme další plochy, podlahy, okna apod. krycí fólií.
  • Následuje příprava povrchu zdí a stropů kanceláří včetně odstranění původní malby nebo tapet. Vyrovnání nerovností zdí, štukování a štěrkování.
  • Provedení penetračních, základních a krycích nátěrů a maleb v souladu s předem uzavřenou smlouvou o dílo.
  • Po vymalování kanceláří se postaráme o odstranění malířských pomůcek jako demontáž krycích fólií, kartonů a lepicích pásek. Zlikvidujeme sutě. Umyjeme ušpiněná místa a umístíme nábytek na původní místo.
  • Kolaudace provedených prací. Předání malířského díla a kanceláří zákazníkovi.

Malování kanceláří podložené smlouvou

Služba malování kanceláří zahrnuje běžně několik navazujících činností. Každá zakázka si vyžaduje svůj specifický postup, určený dohodou mezi zákazníkem a našimi malíři.

  • Základní prohlídka kancelářských prostor stanovených k malování včetně konzultace plánu zákazníka s naším malířem pokojů zdarma.
  • Kalkulace materiálové a pracovní náročnosti objednávky a vymezení cenového návrhu pro vymalování kanceláří.
  • Uzavření smlouvy o dílo se zákazníkem, většinou spojené s úhradou zálohy na nákup materiálu.

Nabízíme službu malování kanceláří ve všech větších městech České republiky

Provozujeme malířství a nabízíme službu malování kanceláří ve všech větších městech České republiky republiky. Naši malíři kanceláří jsou pečlivě vybíráni a prověřováni po stránce kvalifikačních předpokladů, odborných zkušeností a především dobrých referencí jak je strany zákazníků, tak i ze strany jiných malířství. Zároveň klademe důraz na malování kancelářských prostor s využíváním efektivních pracovní postupů a technik našimi malíři. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby a službu malování kanceláří na vysoké kvalitativní úrovni, za nízké ceny a s očekávaným výsledkem. 

Proč malování kancelářských prostor právě od nás

Naši malíři kancelářských prostor jsou trvale a pečlivě monitorováni našimi odbornými pracovníky z oddělení managementu kvality. Vyhodnocujeme výsledky jejich práce s využitím referencí našich zákazníků. Jestliže některý z našich malířů kancelářských prostor nedostává za provedené práce dostatek kladných hodnocení, pak je spolupráce s tímto malířem ukončena a jeho místo obsadí malíř kanceláří s dostatkem kladných referencí. 

Děkujeme tímto Vám,  našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů, kteří Vám poskytli službu kancelářských prostor. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.

 

 

Požádejte zdarma o nezávaznou nabídku na malování kanceláří

Připravíme Vám zdarma cenovou nabídku či dohodneme konzultaci našeho odborníka na malování kanceláří ve Vaší firmě nebo pracovišti. Vyplňte a odešlete nám prosím tento dotazník a náš specialista na malování kanceláří Vás bude kontaktovat do druhého pracovního dne.

Požádat o nabídku na malování kanceláří


 

Malování kanceláří v regionech ČR 

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování kanceláří ...

Malování kanceláří v České republice

 

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Doporučujeme :

Nezapomeňte, že Vaše firma, to nejsou jen malby a nátěry stěn a stropů. Celkový dojem z interiéru firmy dělá především vzájemná sladěnost barev zdí, podlah, nábytku a dalšího vybavení kancelářských a jednacích prostor. Naši odborníci na sádrokartony Vám pomohou vytvořit reprezentativní a prakticky vybavený interiér ze sádrokartonu podle Vašich představ a finančních možností. Zajistíme i veškeré malířské práce a úklid po malování. Nemáte čas věnovat se našim malířům ? Nevadí. Objednejte si malování firem na klíč