Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Malování bytů

Barevné ladění jednotlivých pokojů podle účelu toho kterého pokoje, místnosti či chodby, určuje celkovou náladu a pohodu osob, zdržujících se trvale anebo na návštěvě v tomto bytě. Proto by měl nájemník či majitel bytu vždy pečlivě zvážit zamýšlené barevné odstíny maleb, případně se o nich dopředu poradit s bytovým archtektem anebo s našimi zkušenými malíři. Naše malířství poskytují odborné poradenství v záležitosti výběru vhodných odstínů barev pro  malování bytů našim zákazníkům zdarma.

 

Malování bytů je nejčastěji poskytovanou malířskou službou

Malování bytů je základní službou, kterou poskytují majitelům a nájemníkům bytů naši malíři pokojů. Služba malování bytů zahrnuje obvykle několik navazujících úkonů a procesů - jejich skutečný výčet je u každé reálné zakázky určen dohodou mezi zákazníkem a našimi malíři :

  • Úvodní prohlídka bytu určeného k malování včetně konzultace záměru zákazníka s naším malířem pokojů zdarma.
  • Výpočet materiálové a pracovní náročnosti zakázky a stanovení cenového návrhu pro vymalování bytu.
  • Uzavření smlouvy o dílo se zákazníkem, obvykle spojené se zaplacením zálohy na nákup materiálu
  • Příprava prostor bytu k malířským pracím - sestěhovábí nábytku na bezpečné místo, přikrytí nábytku, podlah, oken apod. krycí fólií
  • Příprava zdiva k malování  - odstranění starých maleb, nátěrů, tapet, oprava vnitřních omítek, zaretušování děr po skobách 
  • Malování bytu - provedení penetračních, základních a krycích nátěrů a maleb v souladu s uzavřenou smlouvou o dílo
  • Odstranění malířských pomůcek - demontáž krycích fólií, kartonů, lepicích pásek 
  • Úklid po malování - likvidace starých nátěrů, suti, krycích fólií, umytí znečištěných míst, umístění nábytku na původní místo
  • Kolaudace provedených prací - předání malířského díla a bytu zákazníkovi
  • Konečné vyúčtování prací a materiálu - vystavení dokladu o provedených pracích za účelem zákonné záruky, zaplacení zakázky zákazníkem

 

Malování bytů na klíč - služba šitá na míru člověku moderní doby

Kdopak má dnes čas strávit několik dní přípravou bytu k malování pokojů, několik dní obskakovat malíře a hlídat je při jejich práci ? A co teprve závěrečný úklid po malování bytu ? Moderní doba je uspěchaná, zákazník musí vydělávat peníze a chodit normálně do práce, ať už mu malíři malují jeden pokoj či celý byt. Představa, že moje přítomnost v bytě během malování a svépomocná příprava bytu a jeho úklid na konci mi ušetří spoustu peněz, není založena na reálných zkušenostech. 

Jestliže zákazník stráví 5 dnů přípravou bytu k malování a jeho závěrečným úklidem, pak nejenže zbytečně čerpá dovolenou, ale také nevydělává tolik peněz, jako kdyby se věnoval naplno své práci. Tato ztráta jen těžko pokryje náklady ušetřené za nevelké příplatky, které vyvstanou zákazníkovi, když si nechá malování bytu zrealizovat našimi malíři od A do Z, včetně přípravy bytu a jeho úklidu. Nehledě na ušetřený stres, který předchází vlastnímu objednání a nástupu malířů již několik dní před započetím malířských prací.

Zejména pro uvedené důvody je služba malování bytů na klíč jednou z nejžádanějších komplexních služeb našeho malířství. Nechejte všechny starosti s malováním na nás. Nechejte byt jak je, sepište s námi smlouvu na malování bytu na klíč. Převezmeme od Vás klíče a za pár dní Vám je vrátíme s tím, že se nastěhujete do vymalovaného bytu, v němž Vás již nebude čekat žádná další práce.

 

Nabízíme službu malování bytů ve všech větších městech České republiky

Provozujeme malířství a nabízíme službu malování bytů ve všech větších městech České republiky republiky. Naši malíři bytů jsou pečlivě vybíráni a prověřováni po stránce kvalifikačních předpokladů, odborných zkušeností a především dobrých referencí jak je strany zákazníků, tak i ze strany jiných malířství. Zároveň klademe důraz na malování bytů s využíváním efektivních pracovní postupů a technik našimi malíři. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby a službu malování bytů na vysoké kvalitativní úrovni, za nízké ceny a s očekávaným výsledkem. 

Proč malování bytů právě od nás

Naši malíři bytů jsou trvale a pečlivě monitorováni našimi odbornými pracovníky z oddělení managementu kvality. Vyhodnocujeme výsledky jejich práce s využitím referencí našich zákazníků. Jestliže některý z našich malířů bytů nedostává za provedené práce dostatek kladných hodnocení, pak je spolupráce s tímto malířem ukončena a jeho místo obsadí malíř bytů s dostatkem kladných referencí. 

Děkujeme tímto Vám,  našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů bytů. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.

Kontaktujte naše malíře - služba malování bytů

 


 

Malování bytů v regionech ČR  

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování bytů ...

Malování bytů v České republice

 

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

 

Doporučujeme :

Naši malíři provádějí malování bytů v rodinných domech, panelácích i činžovních domech. Využijte služeb našeho malířství a objednejte si nezávaznou konzultaci Vašeho záměru naším odborníkem na malování bytů.

Anketa

Líbí se Vám naše nabídka na malování bytů ?

Ano (183)
45%

Mám ní výhrady (115)
28%

Nelíbí (106)
26%

Celkový počet hlasů: 404