Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Malování hotelů

Hotel je obvykle pro zaměstnaného člověka na služební cestě, anebo pro rodinu trávící dovolenou v cizím místě, vytouženou oázou klidu a odpočinku. První dojem návštěvníků hotelu hraje velice důležitou roli při navazování vztahu k ubytovacímu zařízení a jeho personálu. Jestliže se budou návštěvníci cítit příjemně, pak mohou doporučit Váš hotel svým přátelům.
 

Vhodně zvolené malby mohou navodit jedinečnou atmosféru hotelu

 
Pro příjemný dojem z hotelu není zapotřebí jeho vybavení luxusním nábytkem. Často postačí citlivé barevné sladění vybavení interiéru s malbami stěn a stropů. Ty nemusí být vůbec jednobarevné - naopak mohou výraznými grafickými prvky značnou měrou přispívat k jedinečnosti ubytovacího zařízení. Naši m alíři se Vám postarají o vymalování všech potřebných prostor hotelu a v případě Vašeho zájmu napomohou při výběru barevných kombinací a vzorů.
 

Nabízíme malování všech druhů ubytovacích zařízení

Provádíme malířské práce na všech druzích ubytovacích zařízení :

 • Malování hotelů - vytvoříme decentní tradiční či moderní interiéry, stejně jako nátěry působící dojmem luxusu včetně reprezentativních dekoračních maleb a dekoračních štuků
 • Malování ubytoven - praktické nátěry levnějších ubytovacích zařízení s důrazem na nízké udržovací náklady, dlouhou životnost , omyvatelnost a estetiku
 • Malování penziónů - vytvoříme neopakovatelnou atmosféru právě Vašeho penziónu, kdy barvy a jejich kombinace budou jedním z prvků, přispívající k příjemné atmosféře ubytovacího zařízení rodinného typu
 • Malování studenstkých kolejí - odolné a praktické nátěry interiérů i exteriérů ubytovacích zařízení pro mladé lidi - možno i v AntiGrafitti úpravě nebo s nátěrovými hmotami umožňujícími ošetřování stěn chemickými prostředky
 

Obvyklý postup při malování hotelu

 • Vypracování optimálního postupu a harmonogramu prací s ohledem na provozní potřeby zákazníka. Vymalováváme pouze v právě malovaném úseku nebo si dočasné uzavření dopředu vyžádáme a prostor vymalujeme v čase, kdy je předpoklad, že nebude právě používán. Třeba v nočních hodinách.
 • Sestěhujeme všechen nábytek na bezpečné místo a zahalíme. Proti ušpinění přikryjeme další plochy, podlahy, okna apod. krycí fólií.
 • Následuje příprava povrchu zdí a stropů počítaje v to odstranění původní malby nebo tapet. Vyrovnání kostrbatostí zdí, štukování a štěrkování.
 • Realizace penetračních, základních a krycích nátěrů a maleb ve shodě s předem uzavřenou smlouvou o dílo.
 • Po vymalování se postaráme o odstranění malířských pomůcek jako demontáž krycích fólií, kartonů a lepicích pásek. Zlikvidujeme sutě. Umyjeme špinavá místa a postavíme nábytek na původní místo.
 • Kolaudace provedených prací. Předání malířského díla hotelu zákazníkovi.
 

Malování hotelu smluvně ošetříme

Služba malování hotelů pojímá obvykle několik navazujících aktivit a postupů. Každá zakázka požaduje svůj osobitý soupis prací, stanovený dohodou mezi zákazníkem a našimi malíři.
 • Základní prohlídka hotelových prostor určených k malování včetně bezplatné konzultace plánu zákazníka s naším malířem pokojů.
 • Kalkulace materiálové a pracovní náročnosti objednávky a vymezení cenového návrhu pro vymalování hotelu.
 • Uzavření smlouvy o dílo se zákazníkem, většinou spojené se zaplacením zálohy na nákup materiálu.
 • Pracovní deník malířských prací umožní investorovi zkontrolovat den po dni dodržení předepsaného plánu malířských prací.
 • Protokol o předání díla je finálním dokumentem, shrnujícím výsledek práce našich malířů a jeho převzetí zákazníkem.
 

Nabízíme naše služby v České republice 

Vykonáváme malířské práce a poskytujeme službu malování hotelů ve všech větších městech České republiky. Klademe důraz na malování hotelových prostor s využíváním osvědčených pracovních postupů a technik našimi malíři. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby a službu malování hotelů na vysoké kvalitativní úrovni, za přijatelné ceny a s potřebným výsledkem.
 

Proč malování hotelu od nás?

Zvažujeme pečlivě vybírání malířů do našich řad. Jejich kvalifikační předpoklady náležitě ověřujeme. Naši malíři jsou trvale a svědomitě monitorováni našimi znaleckými pracovníky z oddělení managementu kvality. Vyhodnocujeme výsledky jejich malířského díla na základě posudků našich zákazníků. Pokud některý z našich malířů neobdrží za provedené malířské práce dostatek pozitivních kritik, pak je s ním spolupráce ukončena.

 

Požádejte zdarma o nezávaznou nabídku na malování hotelů

Připravíme Vám zdarma cenovou nabídku či dohodneme konzultaci našeho odborníka na malování hotelů ve Vašem ubytovacím zařízení. Vyplňte a odešlete nám prosím tento dotazník a náš specialista na malování hotelů Vás bude kontaktovat do druhého pracovního dne.

Požádat o nabídku na malování hotelu

 
Děkujeme tímto Vám, našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.
 

 

Malování hotelů v regionech ČR 

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování hotelů ...

Malování hotelů v České republice

 

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Doporučujeme :

Malíři Ekomplex nabízejí komplexní služby pro malování ubytovacích a stravovacích zařízení : Malování hotelů, rekreačních zařízení, malování restaurací a jídelen apod. Speciální nátěry pak aplikujeme i na stavební a interiérové části hotelů, restaurací a ubytoven - nátěry fasád hotelů respektující styl hotelu i okolní zástavby či krajiny, nátěry střech s důrazem na dlouhou životnost střech ubytovacích zařízení, malování interiérů chodeb, malování pokojů a apartmánů, nátěry sádrokartonových konstrukcí v interiérech a další specializované malby a nátěry.