Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Malování učeben

   Možná s námi budete souhlasit, že vliv na člověka a vnímání prostoru interiéru ovlivňují kromě jiného také použité barvy. O co víc mohou působit na děti a studenty, kteří se potřebují dostatečně soustředit.  Naši malíři Vám poradí jakou barvou je vhodné místnost určenou pro studium vymalovat. Jiné barvy jsou příhodné pro třídy, jiné pro tělocvičnu anebo jídelnu. Naši malíři se Vám postarají o vymalování všech potřebných prostor ve škole a napomohou při volbě barev a jejich odstínů. 
 
 • Malování učeben - barvy a jejich kombinace volíme podle způsobu využívání a věku dětí, na spodní části stěn aplikujeme otěruvzdorné nátěry
 • Malování chodeb - jednotné barevné ladění v celém zařízení, nebo barevné rozlišení budov a pater pro lepší orientaci dětí, otěruvzdorné nátěry do výše ramen 
 • Malování tělocvičen - speciální barvy na podlahy s protiskluzovým účinkem, nátěry stěn s vysokou odolností proti otěru a úderům, signální nátěry vymezovacích čar a značek. 
 • Sociální zařízení - nátěry s vysokou odolností proti působení chemikálií a čisticích desinfekčních prostředků 
 • Další místnosti školy a školicích zařízení dle Vašich představ a případné konzultace s našimi malíři.

Proč malování učeben od nás?

 • Rychlost a kvalita malířských prací za nízké ceny.
 • Většinou se vymalování školy realizuje v létě, kdy jsou školní prostory prázdné. Naši malíři pracují za plného provozu. Během malování bude možné i nadále vyučovat, procházet chodbami a dalšími prostorami školy.  Zavedený chod omezujeme jen v právě malovaném úseku, aby nedocházelo k ušpinění studentů a učitelů nátěrovými hmotami. Jsme si vědomi, že učebny je nutné využívat denně, a proto si její dočasné uzavření dopředu vyžádáme a prostor vymalujeme v době, kdy je předpoklad, že nebude právě užíván.  Například v nočních hodinách.
 • Praktické malování. Otěruvzdorné nátěry do výše ramen, omyvatelné malby tam kde se stěny myjí, signální nátěry pro navigaci atd.
 • Úspěšná léta námi poskytovaných služeb, jsme docílili pečlivým výběrem malířů pokojů. Jejich kvalifikační dispozice totiž důkladně prověřujeme. Jedním z faktorů přijmutí malíře je jeho praxe a kladné reference jak ze strany zákazníků, tak i z pohledu spoluprací s jinými malířskými firmami. Proto Vám můžeme poskytnout malířské služby na vysoké úrovni, za nízké ceny a s potřebným kvalitním výsledkem. 
 

   Provozujeme malířství a nabízíme službu malování učeben ve všech větších městech České republiky. 

 

 • Naši malíři jsou nepřetržitě a pečlivě monitorováni našimi experty z oddělení managementu kvality. Vyhodnocujeme výsledky jejich odvedené práce s využitím posudků našich zákazníků. Pokud některý z našich malířů neobdrží za provedené práce dostatek kladných hodnocení, potom je spolupráce s ním ukončena.  
 • Nabízíme službu malování učeben ve všech větších městech České republiky.
 

Kontaktujte naše malířství - malířské práce


 

 

Malování škol v regionech ČR 

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování škol ...

Malování škol v České republice

 

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600