Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Malování interiérů

Na celkovém dojmu z interiéru se podílí nábytek, podlahy, koberce, světelné poměry v místnosti, členění interiéru například s využitím sádrokartonové příčky funkční doplňky jako například krb nebo kamna a další prvky.

Co však na nás po příchodu do interiéru zapůsobí ze všeho nejdříve, jsou barvy velkých ploch - tedy malby stěn a stropů, nátěry sádrokartonových příček apod. ... Proto bychom měli malování interiérů věnovat dostatečnou pozornost a náš záměr nejen dobře promyslet, ale poradit se se zkušenými malíři či bytovými architekty. 

 

Naši malíři zdarma poradí s barevným řešením jakéhokoli interiéru

Barevné řešení interiéru velmi ovlivňuje jeho návštěvníky, ať už se jedná o obyvatele bytu, pracovníky v kanceláři, dělníky ve výrobní hale anebo zákazníky v obchodním centru. Vždy bychom měli barvy v interiéru přizpůsobit účelu, k jakému interiér bude sloužit.

Výběr barev, jejich odstínů a vzájemných kombinací není snadnou záležitostí. Máme-li dosáhnout požadovaného efektu, kterým může být domácí pohoda, pocit klidu a bezpečí pro pacienty v nemocnici anebo třeba povzbuzení tvůrčí nálady v pracovním kolektivu, vždy je potřeba něco vědět z oboru teorie barev.  

Málokdo je schopen těžit z vlastního talentu a odborných zkušeností s vzájemným kombinováním barev a jejich psychologického účinku. Nemělo by to však být důvodem k překotnému rozhodování o barevné koncepci interiéru, které bez dostatečných znalostí a praxe může vést i k opačnému efektu, než jsme zamýšleli. Doporučujeme tedy před vlastním malováním interiéru vždy vyslechnout názor odborníka na barvy a jejich aplikace v interiérech.

Naši malíři mají mnohaleté zkušenosti s aplikací barev v interiérech. Malování interiérů je nejen jejich prací, ale také koníčkem. Průběžně se vzdělávají nejen v teorii barev a jejich aplikací, ale na rozdíl od bytových architektů a návrhářů velmi dobře znají fyzické vlastnosti dostupných nátěrových hmot, nástřiků a barev pro malování interiérů. Malíři pokojů dobře vědí, které barvy a jak mění svoje výrobcem deklarované vlastnosti, jak se budou chovat při dopadu slunce anebo při umělém osvětlení interiéru.

Proto Vám rádi poradíme s výběrem barev a barevného ladění jednotlivých ploch interiéru. Neváhejte nás kontaktovat a vyžádat si od nás bezplatnou konzultaci Vašeho záměru.

 

Nabízíme malování interiérů všech druhů

Naše malířství nabízí službu malování interiérů nejrůznějších typů. Mezi nejčastěji objednávané práce našich malířů patří zejména : 

 • Malování pokojů - malířské práce v pokojích a bytech obytných domů
 • Malování bytů - komplexní výmalby bytů v rodinných i bytových domech
 • Malování domů - úplné barevné řešení interiérů bytových domů, firem i veřejných budov
 • Malování firem - barevné řešení firem mnoha typů
 • Malování kanceláří - uděláme z Vaší kanceláře příjemné a zdravé místo na práci
 • Malování škol - malování učeben, tělocvičen, jídelen, chodeb i celých školních budov
 • Malování ordinací - čekárny a ordinace umíme vymalovat s ohledem na pohodu pacientů i lékařského personálu
 • Malování  nemocnic - komplexní barevné řešení nemocničních prostor respektující platné hygienické normy i psychologický efekt
 • Malování restaurací - malování jídelen, kuchyní a restauračních prostor stravovacích zařízení všech typů
 • Malování hotelů - reprezentativní barevné ladění všech prostor ubytovacích zařízení 
 • Malování výrobních hal - zajistíme praktické, levné a dlouhodobě stálé nátěry odolávající agresívním vlivům výrobních technologií
 • Malování institucí a veřejných budov - praktické a reprezentativní nátěry stěn a stropů odolávající následkům pohybu velkého množství návštěvníků
 • Dekorativní malby - umíme Váš interiér proměnit v umělecké dílo - originální obrazové malby přímo na stěnách a stropech místností
 • Dekorativní štuky - klasické a luxusní barevné řešení stěn známé jako antické štuky, marocké štuky, benátské štuky a imitace přírodních materiálů

 

 

Malování interiérů na klíč - nechejte všechny starosti na nás

Kdopak má dnes čas strávit několik dní přípravou interiéru k malování, několik dní obskakovat malíře a hlídat je při jejich práci ? A co teprve závěrečný úklid po malování interiéru ? Moderní doba je uspěchaná, zákazník musí vydělávat peníze a chodit normálně do práce, ať už mu malíři malují jeden pokoj či celý interiér. Představa, že moje přítomnost v interiéru během malování a svépomocná příprava interiéru a jeho úklid na konci mi ušetří spoustu peněz, není založena na reálných zkušenostech. 

Jestliže zákazník stráví 5 dnů přípravou interiéru k malování a jeho závěrečným úklidem, pak nejenže zbytečně čerpá dovolenou, ale také nevydělává tolik peněz, jako kdyby se věnoval naplno své práci. Tato ztráta jen těžko pokryje náklady ušetřené za nevelké příplatky, které vyvstanou zákazníkovi, když si nechá malování interiéru zrealizovat našimi malíři od A do Z, včetně přípravy interiéru a jeho úklidu. Nehledě na ušetřený stres, který předchází vlastnímu objednání a nástupu malířů již několik dní před započetím malířských prací.

Zejména pro uvedené důvody je služba malování interiérů na klíč jednou z nejžádanějších komplexních služeb našeho malířství. Nechejte všechny starosti s malováním na nás. Nechejte interiér jak je, sepište s námi smlouvu na malování interiéru na klíč. Převezmeme od Vás klíče a za pár dní Vám je vrátíme s tím, že se nastěhujete do vymalovaného interiéru, v němž Vás již nebude čekat žádná další práce.

 

Nabízíme službu malování interiérů ve všech větších městech České  republiky

Provozujeme malířství a nabízíme službu malování interiérů ve všech větších městech České republiky. Naši malíři interiérů jsou pečlivě vybíráni a prověřováni po stránce kvalifikačních předpokladů, odborných zkušeností a především dobrých referencí jak je strany zákazníků, tak i ze strany jiných malířství. Zároveň klademe důraz na malování interiérů s využíváním efektivních pracovní postupů a technik našimi malíři. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby a službu malování interiérů na vysoké kvalitativní úrovni, za nízké ceny a s očekávaným výsledkem.

Proč malování interiérů právě od nás

Naši malíři jsou trvale a pečlivě monitorováni našimi odbornými pracovníky z oddělení managementu kvality. Vyhodnocujeme výsledky jejich práce s využitím referencí našich zákazníků. Jestliže některý z našich malířů nedostává za provedené práce dostatek kladných hodnocení, pak je spolupráce s tímto malířem ukončena a jeho místo obsadí malíř s dostatkem kladných referencí. 

Děkujeme tímto Vám,  našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.

Kontaktujte naše malířství - služba malování interiérů

 


 

Malování interiérů v regionech ČR  

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování interiérů ...

Malování interiérů v České republice

 

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

 

Doporučujeme :

Dojem z interiéru tvoří nábytek, podlahy, koberce, ale především barevné ladění stěn a stropů. Naši m alíři Vám pomohou vytvořit interiér podle Vašich představ. Nabízíme službu malování interiérů a malování nebytových prostor domácnostem i firmám v celé ČR a SR. Provádíme komplexní realizace interiérů - aplikujeme sádrokarton v interiérech, vyrobíme jakékoli sádrokartonové konstrukce - sádrokartonové příčky, sádrokartonové stropy  a komplexní interiéry ze sádrokartonu.

Anketa

Líbí se Vám naše nabídka na malování interiérů ?

Líbí (112)
43%

Mám k ní výhrady (67)
26%

Nelíbí (79)
31%

Celkový počet hlasů: 258