Malování restaurací a stravovacích zařízení

Stalo se Vám někdy, že jste vešli do stravovacího zařízení a ještě ve dveřích jste se otočili, protože na Vás nepůsobil dobře interiér? Možná i Vy vlastníte restauraci nebo jiné restaurační zařízení a rádi byste podobným odchodům potenciálních strávníků předešli. Malování stravovacích zařízení je nutné navrhnout s vnímavostí na zaměření podniku. Naši malíři Vám napomohou zvolit barvy a jejich kombinace podle způsobu využívání prostor.
 

Malujeme stravovací zařízení všech typů

 
 • Malování luxusnějších restaurací vyžaduje spíše decentní barevné tóny a jednotné barevné ladění v celém zařízení.
 • Malování stravovacích zařízení s nočním provozem snese bijící se syté barvy a míchání odstínů. 
 • Vymalování jídelen budete možná požadovat čistě bílou barvou s možností levného a rychlého přemalování skvrn.
 • Sociální zařízení podniků vymalují naši malíři nátěry s vysokou odolností proti působení chemikálií a čisticích desinfekčních prostředků. 

Proč malování restaurací od nás?   

 • Rychlost a kvalita malířských prací za nízké ceny.
 • Naši malíři pracují i za plného provozu. Během malování bude možné i nadále udržovat chod restaurace, což zajistíme oddělením právě malovaného úseku zástěnami a fóliemi.
 • Případné dočasné uzavření stravovacího zařízení se zákazníkem dopředu zkonzultujeme a je-li to možné, prostor vymalujeme v době, kdy je k dispozici bez narušení chodu provozu. Například v brzkých ranních hodinách.
 • Nabízíme vysoce praktické malby stravovacích zařízení - otěruvzdorné nátěry do výše ramen, omyvatelné malby tam kde se stěny myjí, signální nátěry pro navigaci hostů atd.
 • Činnost našich řemeslníků průběžně vyhodnocujeme. Sledujeme reakce a doporučení našich zákazníků na práce našich malířů a vybíráme si jen ty, kteří jsou zákazníky hodnocení velmi pozitivně. Malířské služby Vám můžeme poskytnout tedy na vysoké úrovni, za nízké ceny a s nezbytným kvalitním výsledkem. 

Malování restaurací podložené smlouvou

Služba malování restaurací vyžaduje zpravidla několik navazujících činností a postupů. Každá objednávka potřebuje soupis prací, stanovený dohodou mezi zákazníkem a našimi malíři.

 • Základní prohlídka restauračních prostor určených k malování souvisí také s bezplatnou konzultací plánu zákazníka s naším malířem pokojů.
 • Kalkulace materiálu a samotné realizace objednávky a vymezení cenového návrhu pro vymalování hotelu.
 • Uzavření smlouvy o dílo se zákazníkem a  zaplacení zálohy na nákup materiálu.

Nabízíme službu malování restaurací ve všech větších městech České a Slovenské republiky

   Naší služby malování restaurací můžete využít ve všech větších městech České i Slovenské republiky. Můžete si být jisti naší průběžnou kontrolou malířských řemslníků, a to jak z hlediska kvality, tak z hlediska jednání s klienty. Oddělení managementu se postará o kvalitu tím, že se zajímá o spokojenost zákazníků. Spolupráce se zákazníky a jejich kladné hodnocení je podmínkou pro další spolupráci naší firmy s malíři.  
 

 

Požádejte zdarma o nezávaznou nabídku na malování restaurací

Připravíme Vám zdarma cenovou nabídku či dohodneme konzultaci našeho odborníka na malování restaurací ve Vašem ubytovacím zařízení. Vyplňte a odešlete nám prosím tento dotazník a náš specialista na malování restaurací Vás bude kontaktovat do druhého pracovního dne.

Požádat o nabídku na malování restaurace

Děkujeme tímto Vám, našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů. K tomu Vám slouží náš  referenční dotazník.
 

 

Malování restaurací v regionech ČR a SR

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování restaurací ...

Malování restaurací v České republice

Maľovanie reštaurácií na Slovensku

 

Anketa

Líbí se Vám naše nabídka na malování restaurací ?

Líbí (98)
Nelíbí (63)

Celkový počet hlasů: 228

Doporučujeme :

Přejete si mít interiér Vaší restaurace vymalovaný profesionály ? Malíři Ekomplex se specializují na kvalitní výmalby stravovacích zařízení, restaurací a jiných podniků se zaměřením na příjemně strávené chvíle u dobrého jídla. Provádíme malování restauračních zařízení luxusních podniků i nižších cenových skupin, vždy se zaměřením na investiční možnosti a očekávání provozovatelů. Malování restaurací nabízíme levně, rychle a v požadované kvalitě. Zároveň zajistíme také protiplísňové nátěry kuchyní a skladovacích prostor, v souladu s hygienickými a bezpečnostními předpisy.