Rychle, kvalitně, levně ... ale vždy s plnou zárukou.

Malování domů

Majitelé bytových domů i rodinných domů musejí vždy s odstupem několika let řešit nepříjemnou povinnost. Dům je potřeba vymalovat. Staré malby jsou již zašlé, oprýskané, na chodbách i v bytech jsou znatelné fleky, na stropech jsou mapy od nikotinu, zatečené vody a dalších vlivů. Malování domu ovšem neznamená jen obnovu starých nátěrů, ale obvykle je nutné zastavit na dobu několika dnů až týdnů téměř veškerý provoz v domě. To se nemusí líbit nájemníkům, ani vlastní rodině v rodinném domě.

Malování domů je poměrně náročná záležitost i po organizační a logistické stránce. Ačkoli by to tak bylo nejlepším řešením, obvykle není možné dům na nějakou dobu vystěhovat, zastavit v něm provoz a vymalovat jej. Malování domu je nutné řešit za běžného provozu, tzn. zajistit vše tak, aby obyvatelé domu sice omezeně, ale přece jen mohli užívat jejich byty a společné prostory po celou dobu malování.

 

Naši malíři provádějí malování domů za plného provozu

Díky léta nabytým zkušenostem je pro nás samozřejmostí, že naši malíři provádějí malování domů za jejich plného provozu. Zajistíme malované prostory domu takovým způsobem, aby i během malování bylo možné v domě bydlet, procházet chodbami a po schodech, užívat výtahy i společné prostory. Abychom zabránili nebezpečí potřísnění obyvatel domu nátěrovými hmotami, omezujeme částečně provoz jen v právě malovaném úseku, ale vždy tak, aby nedocházelo k úplnému zastavení provozu v malovaných prostorách. Jestliže charakter malované místnosti neumožňuje částečné omezení provozu, pak si dočasné uzavření místnosti dopředu vyžádáme a prostor uzavřeme v době, kdy je předpoklad, že nebude právě užíván (například v nočních hodinách).

 

Obnova maleb v domě pohodově - služba Malování domů na klíč

Zapomeňte na týdny strávené ve stresu, kdy honíte malíře po domě, sháníte barvy a krycí fólie, stěhujete nábytek a hádáte se s obyvateli domu. Využijte naši službu Malování domů na klíč - a zůstaňte v pohodě po celou dobu malování domu, před ním i po něm. Veškeré starosti s vymalováním domu vezmeme na sebe a v konečném výsledku vše zajistíme rychleji, levněji a efektivněji, než by to prováděl majitel domu či jeho provozovatel bez malířských zkušeností.

 

Nabízíme službu malování domů ve všech větších městech České republiky

Provozujeme malířství a nabízíme službu malování domů ve všech větších městech České republiky. Naši malíři pokojů jsou pečlivě vybíráni a prověřováni po stránce kvalifikačních předpokladů, odborných zkušeností a především dobrých referencí jak je strany zákazníků, tak i ze strany jiných malířství. Zároveň klademe důraz na malování domů s využíváním efektivních pracovní postupů a technik našimi malíři. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby a službu malování domů na vysoké kvalitativní úrovni, za nízké ceny a s očekávaným výsledkem. 

Proč malování domů právě od nás

Naši malíři jsou trvale a pečlivě monitorováni našimi odbornými pracovníky z oddělení managementu kvality. Vyhodnocujeme výsledky jejich práce s využitím referencí našich zákazníků. Jestliže některý z našich malířů nedostává za provedené práce dostatek kladných hodnocení, pak je spolupráce s tímto malířem ukončena a jeho místo obsadí malíř s dostatkem kladných referencí. 

Děkujeme tímto Vám,  našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.

 

Kontaktujte naše malíře - služba malování domů


 

Malování domů v regionech ČR  

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování domů ...

Malování domů v České republice

 

Vyhledávání

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR Volejte : 840 840 600

Doporučujeme :

Naše malířství nabízí službu malování domů ve všech městech ČR a SR. Objednejte si nezávazně návštěvu našeho odborníka, kvalifikovaný malíř Vám zdarma poradí při výběru barev pro Váš dům a pomůže zrealizovat Vaše představy o vymalování Vašeho bytu.