Malování ordinací a zdravotnických zařízení

Návštěva lékaře bývá pro mnoho lidí stresující záležitostí. Obavy z vyšetření či stres z čekárny plné pacientů mohou účinně snížit vhodně řešená barevná ladění interiérů čekáren, ordinací a dalšách prostor zdravotnických zařízení

Malování zdravotnických zařízení vyžaduje odbornost a znalosti psychologie barev

Je prokázáno, že určité odstíny či kombinace barev ve spojení s ostatním vybavením interiérů zdravotnických zařízení si pacienti spojují s očekáváním citlivého přístupu lékaře. Dalším důležitým činitelem, působící na důvěru pacientů, je vnímání pocitu čistoty prostředí ve všech prostorách zdravotnického zařízení, k čemuž opět mohou významně přispět vhodně volené odstíny a barevné ladění stěn interiérů. Uplatňují se zde více než jinde vědecké poznatky z oboru psychologie barev. Navíc je důležité, aby zvolené nátěrové materiály splňovaly i náročná kritéria z hlediska požadavků hygienických norem na malování interiérů zdravotnických zařízení.

Proto je vždy dobré svěřit návrh barevného stylování interiérů zdravotnických zařízení, stejně tak jako výběr vhodných barev a realizaci malování ordinací, čekáren a dalších prostor pro pobyt pacientů, odborné firmě, specializující se na tuto oblast malířských prací, tedy na malování zdravotnických zařízení .

Nabízíme malování ordinací a zdravotnických zařízení

Naši malíři nabízejí a provádějí odborné konzultace, návrhy a realizace malování ordinacímalování zdravotnických zařízení všech druhů, s využitím všech moderních poznatků o psychologickém působení barev na pacienty :

 • Malování ordinací - designové návrhy a realizace maleb lékařských ordinací
 • Malování čekáren - vytvoříme uklidňující prostředí pro pacienty čekající na lékařské vyšetření
 • Malování lékáren - prostředí navozující důvěru pacienta v lékařskou péči a lékárníky
 • Malování ostatních prostor lékařských zařízení - chodby, lékařská pracoviště apod.

Co obnáší služba malování ordinací a zdravotnických zařízení

Rozsah služby malování ordinací si volí náš zákazník - obvykle lékař či provozovatel zdravotnického zařízení. Malování ordinací zpravidla zahrnuje :

 • Úvodní prohlídka zdravotnického zařízení určeného k malování včetně konzultace záměru zákazníka s naším malířem zdarma.
 • Výpočet materiálové a pracovní náročnosti zakázky a stanovení cenového návrhu pro vymalování ordinací.
 • Uzavření smlouvy o dílo se zákazníkem, obvykle spojené se zaplacením zálohy na nákup materiálu
 • Příprava prostor zdravotnického zařízení k malířským pracím - sestěhování nábytku na bezpečné místo, přikrytí nábytku, podlah, oken apod. krycí fólií
 • Příprava zdiva k malování  - odstranění starých maleb, nátěrů, tapet, oprava vnitřních omítek, zaretušování děr po skobách 
 • Malování ordinací - provedení penetračních, základních a krycích nátěrů a maleb v souladu s uzavřenou smlouvou o dílo
 • Odstranění malířských pomůcek - demontáž krycích fólií, kartonů, lepicích pásek 
 • Úklid po malování - likvidace starých nátěrů, suti, krycích fólií, umytí znečištěných míst, umístění nábytku na původní místo
 • Kolaudace provedených prací - předání malířského díla a zdravotnického zařízení zákazníkovi
 • Konečné vyúčtování prací a materiálu - vystavení dokladu o provedených pracích za účelem zákonné záruky, zaplacení zakázky zákazníkem

Nabízíme službu malování ordinací ve všech větších městech České a Slovenské republiky

Provozujeme malířství a nabízíme službu malování ordinací ve všech větších městech České republiky i Slovenské republiky. Naši malíři ordinací jsou pečlivě vybíráni a prověřováni po stránce kvalifikačních předpokladů, odborných zkušeností a především dobrých referencí jak je strany zákazníků, tak i ze strany jiných malířství. Zároveň klademe důraz na malování zdravotnických zařízení s využíváním efektivních pracovní postupů a technik našimi malíři. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby a službu malování ordinací na vysoké kvalitativní úrovni, za nízké ceny a s očekávaným výsledkem. 

Proč malování zdravotnických zařízení právě od nás

Naši malíři zdravotnických zařízení jsou trvale a pečlivě monitorováni našimi odbornými pracovníky z oddělení managementu kvality. Vyhodnocujeme výsledky jejich práce s využitím referencí našich zákazníků. Jestliže některý z našich malířů zdravotnických zařízení nedostává za provedené práce dostatek kladných hodnocení, pak je spolupráce s tímto malířem ukončena a jeho místo obsadí malíř ordinací s dostatkem kladných referencí. 

Děkujeme tímto Vám,  našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů zdravotnických zařízení. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.

 

 

Požádejte zdarma o nezávaznou nabídku na malování ordinací

Připravíme Vám zdarma cenovou nabídku či dohodneme konzultaci našeho odborníka na malování ordinací ve Vašem zdravotnickém zařízení. Vyplňte a odešlete nám prosím tento dotazník a náš specialista na malování ordinací Vás bude kontaktovat do druhého pracovního dne.

Požádat o nabídku na malování ordinací


 

Malování zdravotnických zařízení v regionech ČR a SR

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování zdravotnických zařízení ...

Malování zdravotnických zařízení v České republice

Maľovanie zdravotníckych zariadení na Slovensku

 

Doporučujeme : 

Zkušení Malíři Ekomplex provádějí odborné práce na všech druzích zdravotnických zařízení, od malování ordinací až po malování nemocnic v celé ČR a SR.

Anketa

Jak se Vám líbí stránka Malování ordinací ?

Líbí (93)
Nelíbí (67)

Celkový počet hlasů: 223