Malování hal

Malování hal obvykle znamená postihnout velkou plochu, zpravidla se jedná z větší části o natěračské práce ve výškách. Ať už se jedná o haly odbavovací, montážní nebo skladové, je nutné práci provést rychle tak, aby prostor mohl co nejdříve sloužit svému účelu. V případě, že halu využívá veřejnost, je důležité dbát na minimální omezení provozu a důkladně zajištěnou bezpečnost.  Naši malíři mohou provádět malování hal za plného provozu, s oddělením právě malované části haly zástěnami, anebo pracují v době, kdy je hala mimo provoz - vždy po dohodě se zákazníkem. 

Nabízíme malování hal pro různé účely

 • Malování výrobních hal
 • Malování skladovacích hal
 • Malování sportovních stadionů a hal
 • Malování veřejných prostor
 • Malování nádražních hal
 • Malování krytých tržišť
 • Malování velkoprodejen a supermarketů

Postup při malování hal

 • Zajištění přístupu - postavení lešení, případně zajištění žebříků, plošiny nebo lanové techniky pro přístup ke všem malovaným plochám haly
 • Ochrana vybavení haly - krycí fólií zabezpečíme proti potřísnění barvou vybavení haly, podlahy, okna, nosné konstrukce apod. 
 • Odstranění starých maleb, penetrace a sanace původní omítky, opravy nerovností a prasklin.
 • Provedení malířských nátěrů stěn, nosníků, jeřábů, stropů, podlah a dalších částí konstrukce haly
 • Výroba signálních nátěrů a navigačních prvků s pomocí standardizovaných šablon v souladu s příslušnou normou
 • Úklidové práce - odstranění malířských pomůcek jako demontáž krycích fólií, kartonů a lepicích pásek. Odvezeme sutě. Uklidíme.
 • Kolaudace vymalování haly. Předání malířského díla hal zákazníkovi a odstranění případně zjištěných nedostatků.

 

Proč malování hal od nás?

Zvažujeme pečlivě výběr našich malířů pro malování hal. Jejich kvalifikační předpoklady náležitě ověřujeme. Naši malíři jsou trvale a svědomitě monitorováni našimi odbornými pracovníky z oddělení managementu kvality. Vyhodnocujeme výsledky jejich malířské praxe na základě posudků našich zákazníků. Pokud některý z našich malířů nedostává za provedené malířské práce dostatek pozitivních hodnocení, pak je s ním spolupráce skončena. Zároveň klademe důraz na malování hal s využíváním účinných pracovních metod a technik našimi malíři. To jsou důvody, díky kterým Vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby.
 

Nabízíme službu malování hal ve všech větších městech České a Slovenské republiky

Malování hal realizujeme ve všech větších městech České republiky i Slovenské republiky. Klademe důraz na malování hal s využíváním efektivních pracovních procesů a technik našimi malíři. 

 

Požádejte zdarma o nezávaznou nabídku na malování hal

Připravíme Vám zdarma cenovou nabídku či dohodneme konzultaci našeho odborníka na malování hal ve Vašem ubytovacím zařízení. Vyplňte a odešlete nám prosím tento dotazník a náš specialista na malování hal Vás bude kontaktovat do druhého pracovního dne.

Požádat o nabídku na malování hal

Děkujeme tímto Vám, našim zákazníkům, že se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s prací našich malířů. K tomu Vám slouží náš referenční dotazník.
 

 

Malování ocelových hal v regionech ČR a SR

vyberte si Vaše nejbližší malířství ...

 

Klikněte na kraj, v němž potřebujete provést malování ocelových hal ...

Malování ocelových hal v České republice

Maľovanie oceľových hál na Slovensku

 

Anketa

Jak se ¨Vám líbí naše nabídka na malování hal ?

Líbí (98)
Nelíbí (63)

Celkový počet hlasů: 222

Doporučujeme :

Naši natěrači provádějí nátěry ocelových konstrukcí výrobních hal z lešení i pomocí lanové techniky. Zajišťujeme malování stěn a stropů výrobních a skladovacích hal, jakožto i nátěry plechových střech, zátěžové a signální nátěry průmyslových podlah a dalších prvků ocelových i dřevěných hal a provozů.